Звичайна магія: у бібліотеці імені М. Коцюбинського представили нову збірку поезій Ольги Батьковської «Домінанта»

«Справжня поезія – це небесна пісня янголів. Коли читаєш її, то душа входить в резонанс», – так про вірші Ольги Батьковської сказав відомий український письменник, громадський та культурний діяч Володимир Шовкошитний під час презентації збірки «Домінанта» в Бахмачі. Це вже п’ята збірка поетеси, яка відома далеко за межами рідного міста. Уродженка Борзнянщини, Ольга Батьковська живе й працює в Бахмачі, є членом Національної спілки письменників України та Конгресу літераторів. Два роки поспіль (у 2017 та 2018 роках) ставала лауреатом обласного конкурсу «Книга року» в номінації «Поезія».
«Кожна моя книжка – це сходинка до досконалості слова. Кожна людина має якийсь талант, вона має його удосконалювати, світитися зсередини і дарувати це світло іншим», – вважає Ольга Батьковська.
Мер Бахмача, Павло Шимко, який також завітав на презентацію у Чернігів, порівняв вірші Ольги Батьковської з поезією Ліни Костенко. «Її поезія настільки образна, що дає можливість у кількох рядках описати сьогодення так, як не опишеш у десятках і сотнях сторінок прози».
«Ця поезія надзвичайно жіночна і водночас філософська», – зауважила голова Черінігівської обласної організації Національної спілки письменників України, Ганна Арсенич-Баран.
Професійна діяльність Ольги Батьковської тісно пов’язана з мистецьким життям і зокрема, з музикою. Привітати землячку приїхав директор Бахмацької районної школи мистецтв, заслужений діяч культури України, Олександр Іванько, разом із родиною та учнями. Поезія в авторському виконанні з майстерним музичним супроводом створила справді магічну атмосферу, яку відчули всі присутні.
«На вірші Ольги Батьковської дуже легко писати музику, у неї рима дуже співоча», – зауважив Олександр Іванько. А маленька онука композитора розчулила всіх виконанням дитячих пісень «Лети, лети, журавлик» та «Соняшник», які Олександр Іванько написав на вірші Ольги Батьковської.

Ознайомитися із новою збіркою «Домінанта» можна в Чернігівській центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського.


16.05.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша