«Знайте, любіть, бережіть природу»

    18 червня 2012 року бібліотека-філія № 1 для дітей провела екологічну гру в пришкільному таборі «Веснянка» 4 школи. Мета гри – розширювати і збагачувати знання учнів про природу, формувати бережне ставлення до неї, бажання примножувати її багатства.

    Природа – джерело краси, вона викликає в нас почуття радості, щирого захоплення. Чим багатша, красивіша природа, тим кращі люди, які мешкають там.

    В пришкільному таборі «Веснянка» в гостях бібліотека-філія №1 для дітей. З дітьми проведено екологічну гру «Знайте, любіть, бережіть природу». В розмові з дітьми ми мандруємо по щедрій українській землі, щоб більше дізнатися про її багатства і розмаїття, діти показують свої знання з екології.

    Екологічна гра вела дітей лісовими галявинами, де вони говорили про рослини, звірят і пташок – мешканців лісу, яких треба берегти.

    Першою була галявина де ростуть квіти, трави, дерева та кущі. І діти відгадували по прикметах, які це рослини, що корисного в них та які загадки пов’язані з рослинами.

    Далі була галявина звірят, а остання – птахів. Бібліотекар показує малюнки звірят та птахів, а діти загадують своїм друзям загадки, роблять їм підказки, вислови про тварин.

    А на завершення мандрівки проспівали пісню «Птичка-синичка».21.06.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша