«Жива книга» в бібліотеці

Що спонукало Вас створити газету «Світ-інфо»? Чому книга «Стріла» має саме таку назву? Чим відрізняється українська преса від польської?
Відповіді на такі несподівані запитання присутні отримали під час спілкування з «живою книгою», в ролі якої 12 червня в центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського виступив відомий журналіст та цікавий співрозмовник Петро Якович Антоненко.
Ця людина зробила вагомий внесок до скарбниці української журналістики та зокрема Чернігівської, його публікації вирізняються високим інтелектуальним та професійним рівнем, йому притаманне вміння зазирнути та розкрити глибинність різних тем.
Петро Якович являється членом Національної спілки журналістів України ( 1989 р.), лауреатом міжнародної премії журналістики ім. В. Стуса (1999), премії ім. Анатолія Погрібного (2012) та літературних премій ім. М. Коцюбинського (1997) та Б. Грінченка (1992). Послухати видатного просвітника зібралась повна зала не байдужих до журналістики людей.
Петро Якович розповів, що черпає своє натхнення до творів чи то публіцистичних, чи то поетичних в подорожах. Уже двадцять років він їздить до Польщі, там спілкується з колегами, ділиться досвідом. До речі, окрім захоплення журналістикою, Петро Якович любить грати на гітарі, навіть колись хотів записати диск із бардівськими піснями.
Також, автор зачитував присутнім свої власні поезії.
На завершення зустрічі, Ольга Чернякова - відповідальний секретар Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України відзначила Петра Антоненка почесною грамотою.


12.06.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша