Збережімо первоцвіти

        "Збережімо первоцвіти" - під такою назвою був проведений дитячою бібліотекою №1 20.0314 р.екологічний ранок в 17 ЗОШ для учнів 1-4 класів. Захід було проведено в спортивному залі, щоб змогли вміститися всі учні.

         Мета заходу: познайомити дітей з першими весняними квітами., дати знання про первоцвіти занесені до Червоної книги України, розширити знання про охорону цих рослин, розширити уявлення дітей про красу навколишнього світу. Виховати любов до природи, викликати прагнення бережливого ставлення до неї, розвивати навички культурної поведінки.

       Декорації імітували ліс.Квіти виготовлені з паперу та пластику. Діти-"квіточки" одягнені відповідно до кольору квітів, малюнки рослин, плакати з первоцвітами, "Червона книга України".

      Весняна квітка запросила всіх до чарівної країни,в ній навкруги розцвітають квіти, відбуваються дива, її квіточки познайомлять вас зі своїм походженням, легендами. У цій казковій країні квіточки зявляються не одночасно, а одна за одною. Вона нагадує дітям що ступати в лісі треба бережно,щоб не завдати шкоди квітам та , щоб квіти відчували, які дітки чуйні та добрі по відношенню до квітів.

     Діти читали вірші, співали пісні про первоцвіти, брали участь у конкурсах, з розгадування загадок. Всім присутнім захід дуже сподобався.

    Весняна квітка подякувала всім за участь і промовила:

                                  Усіх людей я закликаю:

                                 Нащадкам збережіть природу,

                                 Їїстепи,ліси, джерельну воду,

                                 Дерева не рубайте ,не вбивайте звіра,

                                 У природі буде хай довіра.

[c]

[c]27.03.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077