Засідання клубу «Музичний Зодіак»

15 березня 2019 року бібліотека ім. М. Коцюбинського приймала шанувальників музики у клубі «Музичний Зодіак».
Формат клубу передбачає знайомство з композитором, народженим під певним знаком зодіаку.
Цієї пʼятниці знайомились із творчістю музикантів – Тельців. Цьому знаку Зодіаку притаманні ніжність, вірність, підвищена чутливість, надзвичайна працелюбність та відповідальність.
Петро Чайковський – найкращий симфоніст романтичної епохи – яскравий Телець. В дитинстві його називали «порцеляновою дитиною» через неймовірну чутливість, але після смерті матері саме він став наставником для молодших братів.
Йоган Брамс – також представник Тельців; композитор був відомий неймовірною працелюбністю. Він міг працювати над твором роками, змінювати його, шліфуючи та шукаючи варіанти. Мав тонке почуття гумору; маючи поганий зір, не користувався окулярами: «Зате багато поганого вислизає з поля мого зору».
Гості клубу прослухали уривки з найвідоміших творів Чайковського та Брамса. Також пригадали пісні Булата Окуджави, Андрія Ешпая та Марка Фрадкіна, відомих композиторів-пісенників.
Наступне знайомство з композиторами – Близнюками Ріхардом Вагнером, Михайлом Глінкою та іншими відбудеться у п'ятницю 22 березня о 14:00 годині.
Запрошуємо!


15.03.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша