Запрошуємо на відкриття виставки

„Творча Світлиця” запршує всіх бажаючих на відкриття виставки Тамари Дудко, яка відбудеться 12 лютого 2013 року о 14:00 в читальній залі бібліотеки-філії №4 Чернігівської міської ЦБС.


Тамарі Михайлівні Дудко любов до мистецтва притаманна з дитинства. Працюючи інженером, вона навчалася у Всесоюзному заочному університеті мистецтв у майстрів пензля М. Самохіна та Є. Ізмаїлова, який закінчила у 1985 році. Її вчителями на Чернігівщині були Пилипенко Д.Г., Трубчанінов В.І., Федоренко Т.М.
Художниця разом з чоловіком Олексієм та сином Дмитром брали участь у багатьох виставках: у 2004 році була виставка «Подорож у чарівний світ акварелі» разом з Л. Бешун, О. Кочановською, В. Сливкою в Чернігівському Арт - клубі, у 2005 році - обласна виставка НСХУ в Художньому салоні та ін.
Т.М.Дудко мала багато персональних виставок, починаючи з 1970 року: у Брянську, Смоленську, Орлі, Томську, Славутичі, Чернігові. Її роботи знаходяться за кордоном - у Польщі, Німеччині, Ізраїлі.
Вже багато років Тамара Михайлівна є членом об'єднання художників «Деснянська палітра». Маючи суто жіночий погляд на оточуючий світ, вона вміє не тільки насолоджуватись ним, але й передає сину Дмитру, теж художнику, у спадок творче світосприйняття, художнє бачення світу, технічні навички. Цей родинний дует неодноразово був нагороджений дипломами, подяками за високу майстерність та творчі досягнення.
Бібліотека знаходиться за адресою м.Чернігів, вул. Одинцова, 7В.
05.02.2013 Библиотекарь 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша