Заняття правового факультету: Безоплатна вторинна правова допомога.

   15 січня 2015 року слухачі правового факультету "Університету 60+" зібралися на зустріч з директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Анатолійовичем Бобруйко.
   Володимир Анатолійович розповів про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Пояснив, що це допомога, яка надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України та включає захист, здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, а також складання документів процесуального характеру.
   Присутні отримали роз'яснення щодо порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги, дізналися про категорії людей, які можуть її отримати. Також Володимир Анатолійович навів окремі приклади надання правової допомоги Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
   Усім слухачам "Університету 60+", що звернулися з питаннями, були надані ґрунтовні роз’яснення та відповіді. Кожен присутній отримав інформаційний флайєр.
   Адреса Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги:
   14005, м. Чернігів, пр-т Миру,49-А тел. (0462) 77-51-68 офіс 1003 (10 поверх)
   Графік прийому: з понеділка по п'ятницю з 8:00 - до 17:00 (без перерви).

 
16.01.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077