“Залишу вам, як сповідь серця, слово…”

На відзначення 100-річчя від дня народження Любові Забашти – відомої української поетеси, прозаїка, драматурга, врешті нашої землячки (м. Прилуки) 11 лютого до бібліотеки-філії №5 на літературне чаювання завітали читачі різного віку. Так склалося, що з біографією та і з творчістю письменниці читач мало знайомий, тому всім цікаво було дізнатися про основні віхи її особистого і творчого життя, про те, як поєдналися в одну родину два чудові поети - дві зорі, Любов Забашта й Андрій Малишко, послухати спогади сина поетеси. Вона є авторкою близько 30-ти поетичних збірок, книг прози, п’єс, ліроепічних, драматичних поем і ряду поетичних збірок для малят. Всі її твори схвильовані, запальні, чесні.
Під час заходу читали вірші поетеси, переглянули відео презентацію, слухали в запису деякі пісні на слова Л.Забашти, адже близько 50 її віршів покладено на музику. Під кінець – чаювання.
Така форма проведення заходу була використана бібліотекою вперше, але, за пропозицією присутніх, уже було визначено дату наступного зібрання. Отже, до нових зустрічей!


16.02.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша