Законодавче поле України: новації 2013 року

Така тема була розглянута під час чергової Години інформації з питань культури в Україні для інформаційної підтримки спеціалістів управління міської ради.

Година інформації відбулася 22 березня об 12 годині в міській бібліотеці ім. М.Коцюбинського за ініціативою Центру правової інформації з питань місцевого самоврядування.

До уваги присутніх було запропоновано огляд нових законодавчих актів, які почали діяти з 1 січня 2013 року, та звернуто увагу на новації в економічному та громадському житті країни, які вони регламентують.

Запрошені спеціалісти Державної податкової інспекції у м. Чернігові (Берегова І.В.- начальник відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю; Супрун А.А. – начальник відділу майнових податків) ознайомили присутніх з актуальними питаннями оподаткування у контексті змін, внесених до Податкового кодексу  України та відповіли на запитання представників закладів культури міста.

Завершив зустріч бліц-тренінг з доступу до офіційної інформації Верховної Ради України. За допомогою сучасних інформаційних технологій присутні долучилися до ознайомлення с проектами законів України з питань культури, які знаходяться на розгляді в Комітеті з питань культури і духовності.


23.03.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша