За легендами про Чернігівського Дракулу

Дітям про Чернігівського Дракулу Василя Дуніна-Борковського, який вставав з могили після смерті і влаштовував гуляння в маєток, на території сучасного мікрорайону Бобровиця, розповідала провідний бібліотекар Ганна Маджуга. Віртуальна подорож «Легенди Чернігова» для школярів 6 класу ЗОШ №10, відбулась у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.П.Довженка напередодні Дня міста, 18 вересня.
Найвідоміших легенд про Чернігів близько десяти, до них можна віднести легенди про таємний хід від Чернігова до Києво-Печерської Лаври, про чудотворні ікони, про скарби Мазепи, про чернігівського Дон Кіхота Григорія Глібова, який закохався у французьку красуню і побудував для неї замок, в якому зараз розташовується Інститут мікробіології. І, звичайно, про чернігівського упиря.
Учні, не зважаючи на втому із-захопленням слухали легенди про рідне місто. Найбільш зацікавили розповіді про заснування Чернігова князем Чорним, про Солов'я Розбійника, про Іллю Муромця, полковника-упиря і дух монаха Тарасія в Антонієвих печерах.
19.09.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша