Вода для життя

22 березня все цивілізоване людство відзначає Всесвітній День води.
Головна мета започаткування Дня води - проведення активного інформування серед широких верств населення та привернення уваги громадськості і політиків до проблеми води.
20 березня 2015 року читачі бібліотеки – філії №1 для молоді мали змогу прийняти участь в обговоренні питання про найважливішу речовину на Землі – воду. День води – нове (з 1993 р.), та дещо сумне свято. Адже цей день нагадує всім, що воду – найбільший скарб людства – треба берегти і, навіть, рятувати.
Бібліотекарі представили на розсуд слухачів усний журнал «Значення води для життя» та ознайомили з матеріалами книжкової виставки «Чиста водиця – всього світу цариця». Провідний бібліотекар Ворошило С.І. наголосила: «Вода потребує захисту, адже на Землі з кожним роком стає менше прісної води. Ріки і озера висихають, повітря забруднене, а всі отруйні небезпечні відходи стікають
у землю, а звідти потрапляють у воду». Бібліотекар Близнюк О.Д. продовжила: «Людство не дуже уважне до проблем питної води. Як визначили вчені, якщо ми будемо і надалі так недбало ставитися до води, то в 2025 році більше половини населення землі будуть мати проблеми з питною водою, а в 2040 році вона стане більш важливою та коштовною, ніж нафта та газ».
Читачі прийняли активну участь в обговоренні глобальної проблеми
збереження води на Землі. Присутні прийшли до висновку, що треба закривати крани вдома, не витрачати воду марно, не засмічувати водойми, не виливати шкідливі речовини в ріки та озера.
На закінчення користувачі бібліотеки переглянули невеличкий
документальний фільм «Вода – кров життя».22.03.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077