Вклонімося матері

    Мама, матінка, матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово, що на все життя залишається найдорожчим у серці кожної людини. До Дня матері бібліотекою-філією № 5 спільно з культурно-мистецьким центром – філією ПКХТ проведено свято Матері “За все, що маю, дякую тобі!”
    Першу частину дійства підготували члени театрального гуртка “Прем’єра” бібліотеки-філії № 5. Вони були ведучими, читали зворушливі вірші, молитву про маму, представили інсценізацію “Легенди про матір”, в запису звучали уривки пісень про матір українських композиторів. Далі відбувся святковий концерт, а по його закінченню діти зі своїми мамами ( до речі, всі вони - користувачі бібліотеки) продовжили святкування у приміщенні бібліотеки, де на них чекали чай та солодощі.
    Як завжди, в невимушеній формі проведено: вікторини про маму “З якого це твору”, “Знавці казок”, гру “Якби я була чарівницею, я зробила би для своєї мами ось що:… ”, пантомімічну гру “Професія моєї мами”, конкурс “Знайди свою маму”.
    Всі учасники заходу ознайомились із виставкою робіт “Золоті мамині руки”, де представлено вишивку, вязані, швейні вироби, картини та інш. Мами відчули справжнє свято.

 
15.05.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша