Візьму у руки я Кобзар

 

    «Візьму у руки я Кобзар» - під такою назвою пройшов захід 12.03.14 р. у дитячій бібліотеці №1 для дітей для учнів 11 класу ЗОШ №4, який був присвячений 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. Мета: розкрити велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова Т. Г.Шевченка, показавши красу, силу і чарівність його поезії.

   Обладнання: Виставка літератури «Чарівність і сила Кобзаревого слова», портрет Шевченка, виставка дитячих малюнків по творах Шевченка.

    Вступне слово бібліотекаря. Сьогодні у вашому шкільному житті – зустріч з поезією Т. Шевченка. Ми проводимо урок-конкурс читців Тарасової поезії. Сьогодні лунає добре і щире Шевченкове слово. Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей – світочів, що стають дорогими для всього людства, й у пошані всього людства знаходять безсмертя. Шевченківський «Кобзар» - це Біблія українського народу, якій судилося бути безсмертною, бо сам народ визнав її своєю книгою. Народ, який має такого поета, як Шевченко, і таку вічну книгу, як «Кобзар», - безсмертний.

    А надалі було проведено конкурс знавців поезії Шевченка, коли учні читали твори Тараса Григоровича, починаючи з ранніх його поезій і до віршів, в яких він  бачив Україну заквітчаною, щасливою, вільною. На конкурсі «Знавці поезії Тараса Шевченка» діти показали своє вміння декламувати його поезію та показали наскільки знають вони окремі біографічні сторінки життя сина українського народу.

[c]

[c]19.03.2014 Віктор 14

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077