Вивчення досвіду роботи бібліотек Закарпаття.

      Чернігівська міська ЦБС прийняла участь у навчальній поїздці, яка була організована програмою "Бібліоміст", до бібліотек Закарпаття. Представляв нашу бібліотечну систему молодий працівник Центральної дитячої бібліотеки імені О.П. Довженка Євгеній Кирієнко, який отримав унікальну можливість ознайомитись з діяльністю місцевих бібліотек та перейняти безцінний досвід.
     Програма включала візит до Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка, де учасники ознайомились з досвідом реалізації проекту "Публічні бібліотеки - мости до е-урядування". До районної бібліотеки м. Перечин, де до уваги гостей було представлено досвід роботи проекту "Плануємо майбутнє разом". Учасники відвідали Іршавську бібліотеку, в роботі якої особливої уваги заслуговує плідна співпраця бібліотеки і Православної церкви. Також гості ознайомилися з роботою Виноградівської ЦБС, бібліотеки-філії с. Раково, бібліотеки-філії с. Олешник та Ужгородської міської ЦБС.
     Окрім вивчення досвіду роботи бібліотек, учасники поїздки відвідали екскурсію "Старим" Ужгородом, помилувалися краєвидами Карпатських гір та покуштували "коронні" страви Закарпатської кухні. 
15.11.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077