Віват, бібліотеко!

30 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек в Центральній  бібліотеці імені М. Коцюбинського відбувся День відкритих дверей «Віват, бібліотеко!».

В цей день, як завжди, бібліотека працювала для читачів!

Дійство почалось об 11.00 год. і тривало протягом дня.

Гостей зустрічав аматорський молодіжний театр «23», на ганку розташувався «Книжковий майданчик», де були представлені книжкова виставка нових надходжень і виставка сучасних періодичних видань, стіл експрес-запису до бібліотеки, проходила акція «Віддай книгу в гарні руки».

В мистецькій галереї «Вернісаж у бібліотеці» відбулось відкриття виставки фоторобіт Віктора Кошмала «До Довженкових джерел».

Також в цей день театр-студія ЗОШ № 20 представила виставу за творами М. Коцюбинського «Світ не без добрих людей»;Савченко Вікторія провела майстер-клас з техніки «квілінг»; першу свою бібліотечну фотосесію провів Артем Сініцин; всі відвідувачі бібліотеки отримали сертифікати на безкоштовне користування Інтернетом.

В цей день бібліотеку відвідали курсанти Чернігівського юридичного коледжу та учні ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, яким дуже сподобались заходи, підготовані бібліотекарями, а бібліотечні працівники сподіваються, що для багатьох бібліотека стала привітною домівкою, зручним місцем для роботи, приємною вітальнею для спілкування з друзями та майданчиком для вирішення різних проблем.


                                     

                                     

                                     

                                     

                                     

                                    

                                     02.10.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторkaidachsoniazoomGromesLeyМаришаБиблиотекарьecologia077centerofinteraction