Виїзний семінар-практикум «Краєзнавчий понеділок» пройшов в бібліотеці-філії №8

   23 травня 2016 року на базі бібліотеки-філії №8 Чернігівської міської ЦБС відбувся виїзний семінар-практикум «Краєзнавчий понеділок». Семінар відкрила директор міської ЦБС Власенко Н.І.
   Учасники семінару, завідувачки бібліотек-філій міської ЦБС, одержали змістовні, актуальні консультації та поради за темами: «Деякі аспекти краєзнавчої роботи бібліотек» (зав. методичним відділом), «Формування краєзнавчого фонду: досвід, пошук, проблеми» (зав. відділом комплектування та обробки літератури), поради бібліографів: «Краєзнавство як дійовий засіб патріотичного виховання» та «Бібліотечне краєзнавство в роботі з дітьми». Досвідом роботи, щодо діяльності краєзнавчого читацького клубу «Рідні джерела», поділилась завідувачка бібліотеки-філії №4 Глущенко В.О. та показала слайд-презентації: «Барви мого Полісся» та «Українські вечорниці».
   Завідувачка бібліотеки-філії №2 для дітей Дмитрієва Т.А. продемонструвала слайд-розповідь «Славне місто моє – Чернігів чарівний» та поділилася досвідом щодо проведення краєзнавчих заходів. Завідувачка бібліотеки-філії №8 Кнороз В.Г. розказала про виставкову діяльність в бібліотеці.
   Цікаво пройшла зустріч учасників семінару з місцевою художницею Малиш Л.І., яка розповіла про свій життєвий та творчий шлях. Підсумовуючи роботу семінару, бібліотечні працівники висловили своє бачення подальшого розвитку краєзнавчої роботи в бібліотеках, впровадження інноваційних форм роботи, що відповідають сучасним реаліям життя та взяли участь в інтерактивній грі «Дерево побажань».

 
 
 


25.05.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077