Відмічаємо Всеукраїнський день бібліотек

<span style="font-size:14pt">30 вересня, згідно Указу Президента України, проголошено Всеукраїнським днем бібліотек, який в у цьому році співпав з 65-ти річчям Центральної міської бібліотеки для дітей ім. О.Довженка.

З нагоди професійного свята, 29 вересня відбулись урочистості де бібліотекарів вітали начальник управління культури та туризму міської ради О.І. Шевчук, заступник начальника управління – начальник відділу культури управління культури та туризму С.М.Власенко, директор Чернігівської міської ЦБС – Н.І.Власенко, головний редактор журналу «Літературний Чернігів» - М.М.Ткач, голова Первинної Профспілкової організації ЦБС – Н.В.Крижановська.

З метою удосконалення бібліотечного обслуговування населення міста та формування позитивного іміджу бібліотек як центрів громадської активності у січні був оголошений загальносистемний рейтинг – конкурс «Краща бібліотека року 2017», за результатами якого, голова журі конкурсу, директор Н.І.Власенко оголосила переможців в номінаціях:

- «Краща бібліотека року для дорослих» – бібліотека-філія №5;

- «Краща бібліотека року для дітей» – бібліотека-філія №1 для дітей,

які отримали дипломи та цінні подарунки. Подяками за кращий буктрейлер з популяризації сучасної української літератури були відзначені бібліотека-філія №1 для молоді та бібліотека-філія №2 для дітей.

Музичне вітання для бібліотекарів та шанувальників книги підготували музична школа для дітей №2 ім. Є.Богословського, Палац культури художньої творчості для дітей та юнацтва, циркова студія «Тріумф», бібліотекар Канадсько-українського центру Іван Баран.</span>

Детальний фотозвіт про захід можна переглянути на сторінці ЦБС в Фейсбук https://www.facebook.com/pg/chernihivlib/photos/?tab=album&album_id=2684656824973876


04.10.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша