Відкртиття виставки Володимира Марка "Філософія любові" на склі

27 жовтня в читальному залі Центральної бібліотеки ім. М. Коцюбинського відкрилась виставка робіт українського художника зі Львова Володимира Марка.
Художник здавна займається малярством, а із 1992 року працює в рідкісній техніці живопису на склі. Він володіє цією унікальною технікою багатослойного покриття на склі, коли автор використовує туш, пензлі, перо, олійну фарбу, лак. Митець виробив свій стиль християнських сюжетів. Для його творчості характерна сакральна символіка.
Дивовижний талант Володимира Марка виявився у тонкому відчутті кольорів, гармонії, в емоційності та умінні. Звичайне скло під досвідченою рукою художника стає легким, яскравим, барвистим. В Україні сьогодні працює зовсім мало митців у техніці розпису на склі, але вона не забута.
Художні роботи майстра користуються великим попитом. Вони знаходяться у приватних колекціях в Україні, Росії, США, Канаді, Китаї, Іспанії, Італії, Польщі, Франції, Германії, Арменії, Турції, у Віктора Коротича та Ігоря Крутого.
На відкритті виставки були присутні Геннадій Єршов – художник-скульптор, Валентина Єршова – директор мистецької «Галереї-ФАРТ», творча інтелігенція  та мистецтвознавці міста.
Виставка працюватиме до 27 листопада 2014 року з 10.00 до 17.00, вихідний – середа.28.10.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077