Відкриття пункту європейської інформації

   29 березня о 15 годині в центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбудеться відкриття пункту європейської інформації.
   Центральна міська бібліотека ім. М. Коцюбинського стала переможцем серед проектів «Все про Європу: слухай, читай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що діють за підтримки програми Євросоюзу «Еразмус +» та Української бібліотечної асоціації. Проект передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про Євросоюз та про європейський вибір України.
   В Пункті європейської інформації працівники бібліотек допомагатимуть мешканцям міста відкривати й наближати Європу. Метою роботи Пункту європейської інформації є ефективне інформування громади міста з питань європейської інтеграції, збільшення кількості прихильників європейського вибору, роз’яснення перспектив євроінтеграції.
   Також в квітні планується відкриття 13 пунктів на базі бібліотек-філій, які залучатимуть молодь до активної творчої діяльності, інформуватимуть містян про переваги європейських стандартів.

 
25.03.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077