Відкрито виставку плакатів «Вбивство голодомором – геноцид народу»

Мільярди вір
Зариті у чорнозем.
Мільярди щасть –
Розвіяні у прах.
Василь Симоненко

   У XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – голодомор. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала масового голоду й втратила мільйони людей, переважно українських селян.

   25 листопада у Центральній міській бібліотеціім. М. Коцюбинського було відкрито виставку плакатів «Вбивство голодомором – геноцид народу» та друкованих видань «Замах на життя нації» до Дня пам’яті жертв Голодомору.
   Виставку плакатів презентувала керівник Чернігівського обласного осередку ВГО «Сокіл» Маргарита Омеляненко, яка розповіла про зв'язок історичних подій тих років і сьогодення.
   На виставці-інсталяції друкованих видань представлені видання праць відомих українських істориків В. Сергійчука, С. Кульчицького, В. Василенко, американських - Джеймса Мейса, Нормана М. Наймарка, Роберта Конквеста та інші, також спогади очевидців.
   26 листопада у всіх бібліотеках Чернігівської міської бібліотечної системи буде запалена свічка пам’яті на вшанування загиблих в роки Голодоморів.

 


25.11.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia