Відгуки користувачів Бібліотечного пункту

    До Міжнародного дня захисту дітей в Бібліотечному пункті ЦБ для дітей молодшого віку були приготовані подарунки. Для дітей та їх батьків це було несподівано і дуже приємно, вони були в захваті. У вікнах приготували інсталяції «Скільки народів – стільки казок».
   Відгуки наших користувачів про виставки:
   «Незважаючи на обмежені можливості, змістовна і цікава виставка літератури для дітей різного віку. Дякую працівникам бібліотеки за пропаганду книги».
   Качан С.В.

   «Вже декілька років я користуюсь послугами Бібліотечного пункту (вул. П’ятницька, 32). Велике задоволення отримуєш не тільки від ознайомлення з друкованими скарбами бібліотеки, але й від спілкування з надзвичайно привітними і високопрофесійними співробітниками цього закладу.
   З нагоди визначних подій або ювілейних дат вони готують цікаві виставки, які мають змогу оглянути не тільки відвідувачі бібліотеки, але й пересічні громадяни, що прямують повз приміщення бібліотеки.
   Зокрема, цими днями можна ознайомитись з експозиціями, присвяченими Міжнародному дню захисту дітей. На виставці, окрім улюблених казкових творів, представлені і їхні герої. Це ляльки (від лісового ведмедика до сучасного робота).
   А мене особисто вразила ще одна виставка, присвячена ювілеям літературних творів (серед авторів – М.Гоголь, М. Твен, О. Толстой, Е. Гофман). Адже як прекрасно, що вже довгий час поряд з нами талановиті письменники і витвори їх чудової фантазії!»
   Ніна Полетун.

 
03.06.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia