Відбувся виїзний семінар в бібліотеці

   14.06.2016 року на базі бібліотеки-філії №5 міської ЦБС відбувся семінар-практикум для завідуючих бібліотек-філій за темою: «Сучасна українська література: бібліотека, читач».
   Семінар відкрила директор ЦБС Власенко Н.І., яка звернула увагу на актуальність теми. З коментованим оглядом літератури «Сучасна українська література, її особливості» виступив Сергій Дзюба, Чернігівський письменник, журналіст, заступник редактора газети «Деснянська правда».
   Змістовними були методичні поради Маджуги Г.І., заступника директора по роботі з дітьми за темою «Сімейне читання української літератури, як спільна діяльність родини та бібліотеки», Кожевнікової Л.Ф., завідувачки відділом методичної та бібліографічної роботи - «Бібліотекар як учасник процесу читання та його популяризатор», Брагінець С.І., завідувачки відділом комплектування та обробки літератури - «Традиційні та електронні ресурси комплектування сучасною українською книгою».
   Досвідом роботи з популяризації сучасної української літератури поділилась завідувачка бібліотеки-філії №5 Смоляк Г.І. Вона розказала про шляхи підвищення читацької активності та презентувала роботу дитячого театрального гуртка «Прем’єра», які підготовили виставу за книгою В.Гольцова «Вовченятко з казкової торби». Чернігівський молодий поет-сучасник, студент Національного педагогічного університету Іван Баран виконав пісні на вірші Сергія Жадана.
   Підводячи підсумки роботи семінару, Власенко Н.І. відмітила, що кожен бібліотекар, як і кожна культурна і освічена людина, може і повинна бути популяризатором українського читання і книги.

 


17.06.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077