«Видатні художники України»

     28 травня 2013 р. до дитячої бібліотеки-філії №1 знову завітали учні 3 класу 17 ЗОШ м. Чернігова разом з вчителькою Стороженко Оленою Євгеніївною на мистецьку годину «Видатні художники України».

    Завідуюча дитячою бібліотекою розповіла про відомих художників України, показала дітям репродукції їх картин, розповіла де і як вони творили ці картини.

     Душа художника, як дзеркало, має відображати в собі всю природу; освічений смак його вибере з неї все прекрасне, а талант передасть у картині (Карл Брюллов). Закоханість у красу рідного краю – це характерні риса, що є притаманна представникам багатьох художніх шкіл. Звідси краса у роботах художників, тому і є бажання дивитися на ці чудові роботи.

      Дітям розповідали про Катерину Білокур, Миколу Глущенка Олександра Пащенка, Марію Приймаченко, Тетяну Яблонську. Діти зацікавлено слухали про художників, а потім задавали запитання.

      А далі у світличці «Духовна криничка» діти займалися лялькою-мотанкою, і особливо радісно діти реагують на красу народної дитячої творчості, самі зразу долучаються до роботи і знову творять ляльку своїми руками. На цей раз був майстер-клас по створенню лальки-мотанки «На щастя». Ця лялечка дуже маленька та надзвичайно красива, тому так вона привертає увагу та бажання її створити. Зустріч бібліотекарів з дітьми – завжди радість, завжди з’являється бажання їм попогати в їх творчості. 

06.06.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша