Вічна істина Омара Хайямая

      Когда Хайяма станешь изучать,
Ты там найдёшь иных времён печать.
Сквозь сито разума ты мудрость ту просей - 
Добро и зло сумеешь различать.

В. Державин
 
    Омар Хайям... Саме так називають у всьому світі великого поета, філософа і вченого, чиє повне ім´я Гіям-ад-Дін-Абу-аль Фатх Омар ібн Ібрагім Хайям Нішапурі. Його життя овіяне легендами, до тепер залишається багато в чому таємничим і загадковим. Популярність його рубаї надзвичайна. Проте ніколи цей поет не сприймався однозначно. І його особистість, і його твори завжди викликали різні судження.
   До Всесвітнього Дня поезії, який відзначався 21 березня, наш бібліотечний пункт разом з б/ф № 2 підготували годину поезії "Мудрість віків через роки: життя і творчість О. Хайяма. До 965 річниці з дня народження (18 травня 1048 - 4 грудня 1131).
    Всі бажаючі могли переглянути слайд-шоу про цього поета і взяти потрібну їм літературу з виставки "Вічна істина Омара Хайяма", а також знайти твори не тільки  О. Хайяма і про нього, а й вибрану лірику Сходу: Ахахі, Навої, Бабур, Махтумкулі, Сааді, Нізамі та інші.
    Співробітники бібліотеки дякують читачці Копирі Орині за надані експонати, які відображають культуру та побут того часу.

Іконнікова Л.А.

 
22.04.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша