Веселе закінчення канікул

     Швидко «пролетіли»  весняні канікули для школярів, бо нудьгувати не приходилось. Адже стільки цікавинок підготували для них бібліотеки міста. Бібліотека-філія № 5 також не перебувала осторонь. Зокрема, на користувачів-дітей чекала виставка-заклик «Читай сучасне – українською», відбувся конкурс малюнків «Ой весна, весна днем красна…», звучали у виконанні дітей поетичні рядки про весну.

  Успіх проведення будь-якого заходу для дітей у великій мірі залежить від активної участі в ньому самих дітей. Тому підвищені емоції спостерігались біля виставки робіт «Руками створена краса», адже всі вироби (м’які іграшки, лялька-мотанка, плетені вироби та інш.) виконано руками дітей, більшу частину їх подаровано улюбленій бібліотеці.

  А останній день канікул, 31 березня, був театральним. Діти мікрорайону – користувачі бібліотеки, підготували і представили глядачам (своїм друзям, батькам, іншим читачам) виставу «Колобок», але не відому з дитинства казку, а п’єсу-казку на новий лад, більш веселу та оптимістичну.
02.04.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша