Вечір-реквієм на честь героїв Небесної Сотні

20 лютого в бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбувся вечір-реквієм «Мамо, не плач, я ангелом повернуся до тебе», присвячений пам’яті героїв Небесної Сотні.
Відомий чернігівський фотограф Маріанна Харді, яка пережила події Майдану «наживо», відкрила в бібліотеці виставку своїх світлин. В них хронологічно показані події тих важких для України днів.
Ліцеїсти ліцею залізничного транспорту мали змогу побачити каску та жилет з написом «преса»; потримати гумову кулю та світлошумову гранату, якими влучили в фотографа.
На заході був присутній український історик, доктор історичних наук, професор кафедри історії України та політології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Сергій Леп´явко, який побажав ліцеїстам не бути байдужим до подій в Україні.
Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні.
Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».


23.02.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077