«Вечір на Водохреща» в бібліотеці

В останній день зимового циклу свят в центральній міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського читачі зібрались на святковий захід «Вечір на Водохреща».
Під час зустрічі відбулось знайомство жителів Чернігова та ВПО з Донецької та Луганської областей, учасників бібліотечних проектів «Майстерня Життєтворчості» та «Університету 60 плюс» – з представниками патрульної поліції. В процесі спілкування учасники заходу розповідали про традиції святкування різдвяних та новорічних свят в різних куточках України. Чаювали, співали щедрівки, отримували подарунки, розповідали цікаві історії, слухали поради поліцейських про заходи безпеки в святкові дні.
Свято відбулось завдяки проекту “Залучення громадськості до реформ” в рамках програми ПОЛіС, яка виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Міністерством Внутрішніх Справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США та ГО «Центр Взаємодії».


26.01.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia