Вечір любовної лірики у бібліотеці

«Той, хто кохає по-справжньому хоч одну людину,
кохає весь світ»
Еріх Фромм


«Така любов буває раз в ніколи…..» під такою назвою 14 лютого в День всіх закоханих в Центральній бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського пройшов вечір любовної лірики. Кохання – одне з найкращих і найглибших людських почуттів, невичерпне та вічне, як саме життя – кохання може прийти у 8 років, а може і у 60. Іноді кохання переживає людину і залишається яскравим прикладом для нащадків на століття. Приклад цьому любов Данте і Беатріче, Петрарки і Лаури…
Кохання... ніхто і ніколи не в змозі буде до кінця пояснити, що ж це таке. Це велика загадка життя, яку прагнув розгадати не один мудрець, не один поет оспівав його, проникаючи в його глибини. Про любов написано багато, про неї складають трактати і поеми, пишуть романи, а поети – вірші.
В цей вечір прозвучали вірші чернігівських поетів у авторському виконанні: Ліни Ланської, Лариси Дущак, Ірини Кулаковської, Миколи Будлянського, Ганни Верес, Віри Ткач, дуета Віри Козлової та Юрія Слесарєв. Цікавою манерою виконання поезії під звуки музики (акомпаніатор Олена Ларченко) вразив Володимир Кравченко. Подружжя Швед виконали романтичні пісні про кохання. До літературного вечора була підготовлена книжково-ілюстративна виставка.
Щиро дякуємо за приємне спілкування, отримані емоції та подаровані книги бібліотеці.


15.02.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша