Вчитися ніколи не пізно

У Чернігівській міській бібліотеці імені М.М.Коцюбинського

пролунав перший дзвоник для студентів «Університету 60 плюс»

 Мрієте освоїти комп`ютер, але вам нема кому допомогти? Любите навчатися і хочете знайти нових або колишніх друзів? Відтепер мешканці Чернігова – люди поважного віку зможуть безкоштовно навчатися у міській бібліотеці імені М.М.Коцюбинського основам комп’ютерної грамотності, через вільний доступ до Інтернету надсилати і отримувати електронні листи, спілкуватися у програмі «Скайп», скористатися веб-ресурсами для пошуку потрібних послуг, доступу до інформації органів влади і соціальних служб, вивчати мови…

2 грудня 2013 року о 14.00 у Чернігівській міській бібліотеці імені М.М.Коцюбинського (вул. Кирпоноса, 22) відбулась урочиста церемонія з нагоди відкриття навчального року в «Університеті 60 плюс».

Новий «Університет 60 плюс» - це безкоштовний учбовий навчальний заклад для людей літнього віку, який запроваджено з ініціативи бібліотеки імені М.М.Коцюбинського, та за підтримки міської ради. В результаті перемоги Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи у конкурсі програми «Бібліоміст», завдяки гранту – бібліотека отримала комплект комп`ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі Інтернет.

Разом з партнерами проекту – управлінням праці та соціального захисту Новозаводської районної ради в місті Чернігові, Чернігівським державним технологічним університетом, Чернігівським Національним педагогічним університетом імені Т.Г.Шевченка, громадською організацією «Спілка жінок міста Чернігова» почав роботу факультет: комунікацій та інформаційних технологій. Згідно плану роботи „Університету 60 плюс” в січні 2014 року планується відкрити ще два факультети: філологічний (української мови та вивчення англійської мови на початковому рівні) і правовий.

Святкові урочистості, з нагоди відкриття навчального закладу та факультету „комунікацій та інформаційних технологій” під час яких і було вручено зарахованим до «Університету 60 плюс» новенькі студентські квитки, відкрила заслужений працівник культури України, директор Чернігівської міської централізованої бібліотечної системи Власенко Ніна Іванівна,. 

Учасників свята привітали:

· Скоробагатько Людмила Іванівна, начальник відділу сприяння діяльності депутатів Чернігівської міської ради

· Марчук Ірина Павлівна, начальник управління праці та соціального захисту Новозаводської районної ради в місті Чернігові

· Волкова Ганна Романівна, викладач кафедри трудового права та соціального забезпечення Чернігівського державного технологічного університету

· Канюка Людмила Іванівна, голова громадської організації «Спілка жінок м. Чернігова»

· Усович Юрій Миколайович, регіональний представник програми «Бібліоміст» в Чернігівській області

· Олексенко Яна, студентка 5 курсу філологічного факультету Чернігівського Національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка, волонтер «Університету 60 плюс».

Захід супроводжував виступ ансамблю бандуристів „Зачарована Десна” Чернігівського музичного училища імені Л.Ревуцького під керівництвом викладача, заслуженої артистки України Борщ Раїси Миколаївни.

Регулярні заняття за розробленими навчальними програмами розпочались 1 грудня. У загальній кількості в Університеті може займатися до 700 студентів. Окрім лекцій в Університеті будуть організовані цікаві соціокультурні та мистецькі заходи. Отже, навчання людей поважного віку спрямоване на підвищення соціальної комфортності літніх людей в сучасному житті, підняття рівня їх соціальної компетентності. Бібліотека стане для багатьох слухачів Університету не тільки місцем навчання, а й дружнього спілкування та відпочинку.02.12.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia