Вчимося бути толерантними

16 листопада – Міжнародний день толерантності. В українській мові толерантність – здатність терпіти щось або когось (бути витриманим, стійким, вміти миритися з існуванням чогось або когось).

Спільно с клубом "Джерельце" ( педагог Тетяна Бойко) бібліотека на Льотній, 12 ознайомила дітей з поняттям толерантності, разом з дітьми намагалися сформувати правильне уявлення у них про толерантну поведінку, як з повагою відноситися один до одного, до звичаїв, традицій різних народів. Діти із задоволенням виконували практичне завдання, обмінювалися цікавими думками один з одним, наводили приклад толерантної поведінки в повсякденному житті.

Також під гаслом «Що таке толерантність?» пройшла година толерантності з учнями 3-б класу колегіуму 11 в приміщенні бібліотеки. Шукали відповіді на питання 'Що таке толерантність?". Передивилися та обговорили мультфільм "Подарунок" і казку Андерсена "Гидке каченя".
Особливе захоплення в учнів викликало повідомлення "Як люди вітаються в різних країнах", звісно, всі захотіли привітатися! З задоволенням діти взяли участь у обговоренні ситуацій "Як проявити толерантність?."


16.11.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia