Важкий шлях додому

10 жовтня в інформаційно-консультативному центрі «Ти – не один» пройшов творчий урок-зустріч «Важкий шлях додому» в рамках циклу заходів «Герой нашого часу». Гість бібліотеки – голова Чернігівського міського відділення української спілки в’язнів-жертв нацизму Зубок Ніна Володимирівна, розповіла учням про важкі роки поневірянь в фашистських концтаборах, показала фото тих часів, ознайомила з літературою присвяченій цій тематиці , розповіла про життя після повернення на Батьківщину.

Під час перегляду відеофільму «Фашистські концтабори»  в залі стояла тиша – учні уважно вдивлялися в обличчя дітей на екрані.

Щоб зрозуміти якими очима сучасні діти бачать події тих страшних сторінок історії людства бібліотекарі запросили дітей до участі у обласному конкурсі дитячого малюнка «Зруйновані долі» організованого Чернігівською ОДА, який присвячується трагічним подіям та долям людей що були насильно вивезені з території  України на примусові роботи та проведення медичних експериментів під час Великої Вітчизняної війни.

10.10.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia