В Центральній бібліотеці ім. М.Коцюбинського пройшов семінар по плануванню на 2015 рік

   В центральній бібліотеці ім. М.М.Коцюбинського проведено міський семінар для завідувачок бібліотеками-філіями ЦБС та структурними підрозділами ЦБ «Плануємо роботу бібліотек Чернігівської міської ЦБС на 2015 рік».

   Семінар відкрила директор міської ЦБС, заслужений працівник культури України Н.І.Власенко та поділилась інформацію про обласну школу керівника, яка відбулась на базі ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка. Також акцентувала увагу бібліотечних працівників на діяльність бібліотек, як інформаційних, соціокультурних та комунікативних центрів громади.

   На семінарі розглядалися: основні напрямки діяльності міських бібліотек на 2015 рік, запровадження інноваційних форм роботи, знаменні і пам’ятні дати, які будуть відзначатися на державному, обласному та міському рівнях.

   Учасники одержали консультацію по плануванню роботи з користувачами юнацького віку від провідного методиста обласної бібліотеки для юнацтва Г.В.Лободи.

   Бібліотекарі у формі творчого діалогу з колегами обговорювали основні завдання та загальносистемні заходи на наступний рік, ділилися своїми ідеями, надбаннями, методами та формами роботи, планами та засобами їх втілення.

   По закінченю семінару всі учасники одержали методичні матеріали щодо планування роботи.

23.11.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia