В бібліотеці проведено семінар "Сучасні вимоги в роботі з бібліотечним фондом"

      30 червня 2011 року в Центральній бібліотеці ім. М.Коцюбинського проведено семінар для бібліотечних працівників за темою "Сучасні вимоги в роботі з бібліотечним фондом".
     Працівники відділу комплектування та обробки літератури центральної бібліотеки ім. М.Коцюбинського надали консультації з питань: інвентаризація основних фондів, індексація балансової вартості бібліотечних фондів, облік журнальних та газетних видань згідно "Інструкції з обліку документів ..." 2007 року, зміни та доповнення до таблиць  ББК для дитячих та шкільних бібліотек.
    Учасники семінару відвідали бібліотеку Чернігівського Національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, де взяли участь у тренінгу "Комплектування та обробка бібліотечних фондів в умовах розвитку інформаційних технологій".
    Гостем семінару був Сергій Дзюба - чернігівський письменник та журналіст. Він презентував свою книгу "Життя між кулями", а також зробив огляд книг-лауреатів Всеукраїнських конкурсів: "Краща книга року - 2010", "Книга року - Бі-Бі-Сі - 2010", "Коронація слова - 2010".
    Були представлені книжкові виставки: "Сучасна українська література - дзеркало сьогодення і скарб для майбутніх поколінь" та "Видання Трані-Т".
30.06.2011 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша