Український романтик - Микола Гоголь

«Він поєднував у собі ніжного лірика з грізним
сатириком викривачем, добродушного гумориста
з трагіком високої напруги, захопленого співця краси,
природи і людини з нещадним суддею людської
пошлості і підлоти»
                              М. Рильський

   1 квітня 2016 року в бібліотеці-філії №1 для молоді була проведена літературна година «Сторінками життя великого письменника», присвячена 207-ій річниці від дня народження М.В.Гоголя. Для користувачів протягом двох тижнів працювала книжкова виставка «Безмежний світ Миколи Гоголя».
   Захід розпочався читанням першої частини повісті «Мертві душі». Присутні висловлювали власні думки щодо творчості Гоголя. Виявилось, що письменник писав надзвичайно сучасні твори, які актуальні і в наш час. Читання вголос шедевру класики дало змогу впевнитись, що у письменника нема жодного зайвого слова, що кожне речення – це маленька намистинка в дивовижній прикрасі.
   Провідний бібліотекар Ворошило С.І. зробила огляд літератури, представленої на виставці, а також розповіла про наявність книг класика в фонді бібліотеки. Читачі ділилися знаннями, невідомими фактами, цікавими історіями з життя та творчої діяльності Миколи Гоголя.
   Приємно зазначити, що день народження Миколи Васильовича Гоголя не пройшов осторонь бібліотеки. Особливо приємно, що творчістю письменника цікавиться не тільки старше покоління читачів, а й молодь, тому ім’я письменника ніколи не буде забуте в історії літератури.

 
03.04.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077