Україна – єдина країна

          Україна – єдина країна:  ця книжкова виставка в бібліотеці-філії №1 для дітей, організована в 15.01.15 р. для користувачів 1- 9 класів. 

[c]

         Мета виставки – виховувати дітей в патріотичному дусі, розуміння того, треба боротися за незалежність, свободу і соборність України повсякчас,  прищеплювати любов до рідної землі та берегти і примножувати надбання свого народу, зберігати і розвивати  культуру рідної землі.

         На виставці представлені такі розділи: «Ми патріоти своєї Батьківщини» та «Моя родина – це вся Україна». Тут зібрані матеріали по історії рідного краю, героїчному захисті Вітчизни в різні часи, про відомих людей України. А також література про наш час, про те, що наша рідна Україна потребує і на сьогодні такого ж захисту, як і на протязі багатьох століть. Тут також і  література про Майдан – книга «Борітеся  – поборете!»: поетика революції – про тугу за полеглими в нерідному бою і разом з тим, світлу віру в перемогу, нездоланність нашого народу!

        Етнографічна експозиція на виставці показує багатство культури нашого народу – це рушники, одяг, предмети побуту, що широко використовувався в Україні. А також те, без чого не жили українці – це ікони, освячені трави та квіти, писанки, ляльки-мотанки, вишивка, пшениця, калина, гарбуз тощо. Виставка привертає увагу кожного користувача своєю привабливістю, багатством символіки та краси нашого роду і народу.

[c]

         28.01.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша