Україна - єдина країна

«Україна – єдина країна» - таку назву носить перший урок в школах України. Перший і самий головний урок, на якому необхідно донести до учнів правду про події в нашій країні. Необхідно підібрати слова, які запам‘ятає і зрозуміє кожна дитина. 
1 вересня - радісне, хвилююче свято всіх школярів.
З нагоди свята бібліотека–філія №1 для молоді оформила невеличку книжкову виставку під назвою «З любові до малої Батьківщини починається любов до неньки - України», на якій представлена література про нашу Чернігівщину, а також художні твори українських письменників для дітей. Бібліотекарі провели огляд літератури та розповіли, як багато видатних талановитих людей прославили Чернігівщину. Торкнулися питання, що хвилює багатьох: про складне політичне становище нашої Батьківщини.
У День знань 2014 року, як і щороку 1 вересня, вулиці нашого міста наповнюються білими бантами, різнокольоровими букетами, жовто – блакитними кульками і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя - цікава, барвиста і повна нових знань. Лунає музика, чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями. Але не всі діти України зможуть цього року сісти за парти. Ми любимо нашу Україну і хочемо, щоб у нас нарешті настав мир. Війна, що йде на Донбасі, нікому не потрібна. Адже найголовніша цінність - це життя людини. Неважливо, якої люди національності, яких дотримуються поглядів. В будь – яких обставинах люди повинні залишатися людьми: допомагати один одному і в мирний час, і під обстрілом.
В України є майбутнє, його треба захищати, його треба створювати.
Бажаємо школярам успіхів у навчанні, та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження.

01.09.2014 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia