«У чарах кохання»

Любов підносить серце над землею

І робить дивовижні чудеса.
Стає людина зовсім інша з нею,
Тоді в її душі живе краса.

І знову лютий. Але про який холод ідеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні. З таких слів розпочалася святкова зустріч з учнями ЗОШ № 30 8-А класу, які завітали 14 лютого 2017 року на молодіжно- розважальну шоу-програму до читального залу бібліотеки- філії №3 для дітей. Працівники бібліотеки розповіли про історію виникнення свята, про святкування цього дня в інших країнах. Відбулися цікаві конкурси, у яких учасники розкрили свої таланти, були активними в різноманітних іграх "Знайомство", "Компліменти", " Поетичний", "Серенада".
Також запропонували взяти участь у цікавих вікторинах, пригадали закоханих літературних героїв, переглянули відеопрезентацію про відомі скульптури присвячені коханню. А на завершення прослухали чудові пісні у виконанні працівника Канадсько-Українського центру Івана Барана.

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя.


15.02.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077