Творча зустріч з Любов Карпенко

25 квітня у Центральній міській бібліотеці для дітей ім. О.П. Довженка, в рамках обласного конкурсу «Краща книга року», відбулася творчі зустріч школярів ЗОШ №3 з Карпенко Любов Григорівною – сучасною дитячою письменницею.
Читачам бібліотеки вона добре знайома як автор збірок: «Передзвін», «Ведмідь і бджоли», «Дзвони дитинства», «Дивокрай», «Киця Пуша, які вони із задоволенням читають.
Під час зустрічі було і живе спілкування з письменницею, читання автором найцікавіших уривків з власних творів нової збірки «Краю мій». Діти із захопленням слухали вірші письменниці і з неменшим задоволенням задавали питання та отримували на них відповіді.
Зустрічі пройшли в дуже теплій атмосфері. А після заходу діти, які ще не були знайомі з творчістю письменниці, взяли книги для читання в бібліотеці. Адже головною метою подібного роду заходів є не тільки знайомство дітей з творчістю письменниці, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості.
Сподіваємось, що зустрічі з письменницею залишать в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.


26.04.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторkaidachsoniazoomGromesLeyМаришаБиблиотекарьecologia077centerofinteraction