Творча зустріч з Анатолієм Покришень

   15 жовтня 2015 року Центральна міська бібліотека ім. М.Коцюбинського у своїх стінах зібрала поціновувачів творчості Анатолія Митрофановича Покришень.
   Анатолій Покришень відомий за сценаріями: "Крути", "Свіча пам'яті" - до художніх постановок Чернігівського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка; фантазій-вистав: "Предивна ніч на Вовчій горі", "Калита. Андріївські свята", "Свято Івана Купала", "Вулиця" - до вокально-хореографічних постановок обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм; за піснями: "Село в тополях", "Ода Чернігову", "Крути", "Голодомор", "Городня", "Сивий птах", "Стародавній Спас", "Привітальна" у виконанні Чернігівського академічного народного хору; а також за книгами та бардівськими піснями.
   На цій зустрічі Анатолій Покришень презентував свою нову книгу "Вірші, що написані серцем". Це поетична сповідь перед своїми земляками, своїм народом, якому автор чесно служив і продовжує служити, оспівуючи його героїчне минуле і сьогодення, красу і велич рідної землі. Він закликає до єдності, злагоди і любові. Збірка творів складена з двох частин - поезія (за трьома тематичними розділами) і проза, вірніше "поезія у прозі", за означенням автора, тобто невеликі за розміром есеї. Автору не бракує відвертості, відкритості, щирості. Це його "фішка".
   З побажаннями автору виступили Володимир Коцур, керівник Чернігівського академічного хору; Ганна Арсенич-Баран, письменниця; Ігор Коцюбинський, директор Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника М.М. Коцюбинського; Раїса Крячкова, читачка бібліотеки.

  


15.10.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077