«Третій сектор #online» - в Чернігові або Як нас навчали забути MicrosoftOffice

  Шість працівників Чернігівської міської бібліотечної системи взяли участь в унікальному та корисному тренінгу. Протягом двох днів 12-13 грудня двадцять два громадських активістів з Чернігова та Черкас навчались новітнім технологіям менеджменту, планування та управління командою.
   Тренери-ІТ-шники сумчани Дмитро Тіщенко та Володимир Денисов поділилися як за допомогою прогресивних ІТ-інструментів та онлайнових сервісів впроваджувати нові можливості в роботу організацій.
   Незважаючи на складність практичних завдань, різний досвід громадської діяльності та вік учасників (від 16 до 60 років) команди працювали інтенсивно, дружньо та весело.
   І якщо хтось з учасників тренінгу ще не користувався такими інструментами як Google Mail, Сoogle.it, Mindmap, Google Кeep, Google Calendar, GoogleDrive, Hangouts On Air та іншими чудовими сучасними сервісами-онлайн – Wundеrlist, Trello, Dropbox, Telegram, IFTTT, то після навчання напевно почнуть застосовувати їх у спільній роботі з документами, комунікації всередині організації, проектній діяльності та автоматизації різних рутинних дій.
   Проект Центру соціального партнерства «Третій сектор #online» реалізується за підтримки Посольства США в Україні.

   Ганна Сурніна
16.12.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша