Тренінг по медіаграмотності для членів клубу "Натхнення"

   23 січня відбувся тренінг по медіаграмотності для членів клубу "Натхнення", який діє в бібліотечному пункті Чернігівської міської ЦБС.
   Тренінг проводиться в рамках проекту «Програма медіаграмотності для громадян» і виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATDCanada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси, IREX та StopFake. Метою проекту є посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.
   Одинадцять завзятих учасниць так зацікавились темою, що тренінг затягнувся довше запланованого. Спробували створити інформаційне і пропагандистське повідомлення про діяльність клубу, на прикладі гри прослідкували шлях інформації, продемонстрували свої знання пріомедіаринок.
   До речі, заняття проводили в екстремальних умовах - це видно по фото, але тішимося надією, що після отримання коштів від проекту "Бюджуту участі", а цей філіал є одним з переможців, будемо мати окремий зал для проведення заходів.

 
23.01.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077