«Трансформація української національної ідеї». Олесь Доній представив у Чернігові нову книгу

Відомий український журналіст , громадський і культурний діяч Олесь Доній представив у бібліотеці ім. М. Коцюбинського нову книгу «Трансформація української національної ідеї». До неї увійшли тридцять статей українських дослідників на суспільно-політичні теми, що висвітлюють різні погляди на українську національну ідею, її складові, роздуми про перспективи подальшого розвитку України.
Окрім Олеся Донія, який є упорядником книги, до Чернігова завітало ще двоє авторів книги: Роман Кудлай та Павло Гай-Нижник.
«Ми намагалися в цій книзі надати слово і лівим. І правим, щоб прихильники різних поглядів могли висловити свою думку», – сказав під час презентації Олесь Доній.
«Наша мета – акумулювати інтелектуалів, щоб сформулювати оновлену інтелектуальну ідею й цінності, не відмовляючись від старого, напрацьованого попередніми поколіннями», – зазначив доктор історичних наук Павло Гай-Нижник.
Тези, сформульовані в книзі викликали бурхливу дискусію в аудиторії, зокрема щодо механізмів і наявного грунту для практичної реалізації складових національної ідеї.
Олесь Доній наголосив, що наразі основним завданням для нас усіх має стати усвідомлення себе та інших українцями та об’єднання перед викликами майбутнього.
Із новою книгою вже можна ознайомитися в бібліотеці ім. М. Коцюбинського.


02.10.2019 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia