Тиждень пам’яті

З нагоди 70-річчя визволення Чернігова від німецько-фашистських загарбників в бібліотеці-філії № 1 для молоді проведений цілий ряд заходів:

16.09- презентація книжкової виставки «Пам’ятаємо  героїчні сторінки історії», яка була оформлена на абонементі бібліотеки. Всі читачі мали можливість оглянути виставку впродовж тижня.

19.09 – година історії «Чернігівщина в роки Великої Вітчизняної війни», яку підготувала завідуюча бібліотекою-філією Гальцева Т.А.. Вона розповіла школярам про героїчний подвиг наших земляків. Велика Вітчизняна війна стала для українців трагедією, що не обминула жодної родини. Тисячі чернігівців захищали рідну землю на фронтах і в тилу.

20.09-  віртуальна екскурсія по пам’ятних місцях Чернігова, присвячених воїнам-визволителям. Уявну подорож від Меморіалу Слави на Болдиній горі  до  пам’ятного знаку «Танк Т-34» на площі Перемоги та Братської могили на Валу змогли побачити друзі бібліотеки на слайд-шоу, яке підготувала бібліотекар Близнюк О.Д. Постійні користувачі переглянули  документальні фільми на військову тематику: «Україна. Історія українських земель. Чернігів» та «Чернігів під час війни і тепер». Наприкінці заходу провідний бібліотекар Ворошило С.І. ознайомила присутніх з планом святкування чернігівцями Дня міста.

Ми маємо що памятати, чим пишатися,чим дорожити.

$IMAGE5$23.09.2013 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша