Ті, що врятували світ

   14 грудня, в день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком, відмічають День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Майже 30 років пройшло від дня аварії. За цей час ми багато чого зрозуміли , усвідомили , переосмислили. Ця подія торкнулась кожного із нас. Сумом, хворобами, втратами… Нахлинули проблеми, пов‘язані з використанням небезпечних технологій. Багато людей не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.
   Патріотичний урок під назвою «Уроки Чорнобиля - людству» відбувся в бібліотеці-філії №1 для молоді. В словах бібліотекарів звучала найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС.
   Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла.
   Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.

 
16.12.2015 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077