Technology Nation – це всеукраїнський проект з безкоштовного навчання основам програмування

    Чернігівська міська централізована бібліотечна система на партнерських засадах приєднується до всеукраїнської програми Technology Nation по вивченню основ програмування від Фонду BrainBasket.
    Для надання можливості зробити перший крок в IT, Фонд BrainBasket за підтримки Адміністрації Президента України запускає масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Даний курс дозволить усім бажаючим отримати комп’ютерну освіту світового класу та вивчити основи найбільш затребуваних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. В рамках програми на базі бібліотек в обласних центрах України будуть проходити безкоштовні курси по програмуванню на основі програм кращих світових технологічних університетів.
    У Чернігові навчання розпочнеться вже 1 березня цього року. Фондом BrainBasket та Чернігівською міською радою на чолі з Владиславом Атрошенко досягнуто домовленості щодо підтримки програми Technology Nation. Навчання проводитиметься в Центральній міській бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського ( вул. Кирпоноса, 22), яку один із партнерів Фонду облаштує необхідною технікою.
    Навчання буде проходити у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів.
    Реєстрація на проект відкрита і доступна за посиланням:    
    http://brainbasket.org/technology-nation
    Критерії: - Вік 23 – 40 років;
                   - Знання англійської мови (середній рівень);
                   - Вища освіта.
    Телефон для довідок: 675-043
04.02.2016 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionkaidachsoniaМаришаБиблиотекарьecologia077