Свято загадки

     14 листопада 2012 року в дитячу бібліотеку-філію № 1 прийшли учні 3-а класу 24 школи з вчителькою Наталією Олексіївною Власенко на «Свято загадки», присвячене дню української писемності та мови.

     Мета: ознайомити дітей з народною творчістю загадкою, розвивати кмітливість, уважність, спостережливість, фантазію, розвивати кругозір, поповнювати словниковий запас, бережливе ставлення до оточуючого середовища.

      Коротенький виступ Сусло Р.С. про загадку, як народний твір, який з’явився ще до того, як люди навчилися читати і писати. Загадка поширювалася усно. Загадка – це уособлення, образність, що й зараз чарує нас.

      У наш час загадка є одним із видів розваг, але ця розвага має серйозний підтекст. Тут широко використана метафора, алегорія, уособлення, порівняння.

      У загадках народ виявляє свою дотепність, вміння робити зіставлення і мудрість. Далі було проведено конкурс загадок, кольорові загадки, дотепні загадки, загадки про загадку, а також конкурс читання скоромовок та чистомовок.

      Дуже сподобалось дітям також проведення учнями цього ж класу театралізованої казки «Колобок». Всі діти були дуже задоволені святом.


 16.11.2012 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша