Свято Всезнайок

Свято Всезнайок. До дитячої бібліотеки-філії №1 12.12.13.р. прийшли учні 3 класу 17 ЗОШ нашого міста, де для і було проведено захід під назвою «Свято Всезнайок».
З дитячих років книга допомагає дитині пізнати себе і зрозуміти світ, що оточує її. Бібліотека і є тим центром, де все роблять для того, щоб книга стала життєвою необхідністю, приносила задоволення, а читання – стало улюбленим заняттям. Для цього в бібліотеці і було проведено Свято Всезнайок.
Розпочали його з «Бібліотечної вікторини», де були запитання про абетковий каталог, абонемент, книгу та правила поведінки в бібліотеці. А далі були відкриті двері в мудру країну Всезнайок – Бібліотеку, де діти змагалися в конкурсах: «Бюро казкових знахідок», «Казкове ерудит-лото», «Знавці казок» та «Казкові модельєри». Дітям сподобалося на цьому святі.
А далі в рамках світлички «Духовна криничка» при допомозі керівника гуртка з міського Палацу для дітей та юнацтва Буйлук Лариси Миколаївни поставлені рухлива гра «Якщо весело живеться, зроби так…» та поставлена казочка української письменниці Н.Забіли «Зайчикова хатка». Діти отримали задоволення та були дуже вдячні.


18.12.2013 DBF1 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша