Свято в бібліотеці. До Всеукраїнського дня бібліотек

29 вересня в бібліотеці-філії №4 пройшов день відкритих дверей. Це було спільне свято працівників бібліотеки, учасників краєзнавчого клубу „Рідні джерела” та користувачів.

Свято розпочалося з презентації нової виставки у читальній залі, яка називається „Літній настрій восени”. Свої роботи на розсуд глядачів представила чернігівська художниця Дудко Тамара Михайлівна. Прекрасні пейзажі виконані в техніці акварель.

Для користувачів бібліотеки та учасників краєзнавчого клубу проведено огляд нових надходжень української літератури, та запропоновано перегляд буктрейлера, створеного працівниками бібліотеки на книгу Тетяни Пахомової Таємниця Галицького Версалю. Далі за святковою програмою гості переглянули презентацію роботи бібліотеки-філії №4 за період з початку року.
Учасники клубу та користувачі бібліотеки привітали працівників із професійним святом Всеукраїнським днем бібліотек поетичними творами, піснями та підготували подарунки, зроблені своїми руками. Святкували до самого вечора так, що не помітили як збіг робочий час.04.10.2017 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторecologia077БиблиотекарьGromeszoomМаришаLeycenterofinteractionkaidachsonia