Святий Миколай прийшов до дітей

Дитяча бібліотека-філія №1 для дітей разом з туристичним центром для дітей та молоді 16 грудня 2013 р. провела Свято Миколая в дитячому психолого-реабілітаційному центрі «Надія».
Святий Миколай завжди допомагав дітям. Всі пам’ятають про його добрі діла, про його святе життя. Знає Святий Миколай, що всі малі діти чемні та добрі, і знає, що всі українські діти мають добрі серця. Він з великою радістю відвідує українських діток і обдаровує їх усякими чудовими подарунками.
Ось в таке чудове свято ми і завітали до центру «Надія», але просто так Святий Миколай подарунки не роздає. Бібліотека організувала для дітей дитяче свято – звучали пісні про Миколая, розказували вірші, легенди. Потім проводили різноманітні конкурси, діти з задоволенням приймали в них участь. За всі конкурси діти одержували призи. І звичайно на це свято Святий Миколай приніс подарунки дітям. А спонсором Святого Миколая виступив депутат Чернігівської обласної ради Беконя Сергій Федорович, за що працівники бібліотеки йому дуже вдячні.
[C][C]


20.12.2013 DBF1 0

ТОП користувачівksankaВікторkaidachsoniazoomGromesLeyМаришаБиблиотекарьecologia077centerofinteraction