«Світ людини у світі природи»

Серед глобальних проблем людства одне з основних місць за своєю значимістю у розвитку цивілізації займають екологічні. Нажаль, більшість населення планети не переймається ними, не задумується, що поступово знищуючи флору і фауну, забруднюючи воду, повітря, ґрунти, ми позбавляємо себе життєво необхідних умов існування, тобто знищуємо нашу Землю, а цим–і себе.
На таку важливу тему 10 травня 2018 року відбувся день інформації «Світ людини у світі природи» у бібліотеці-філії №3 для дітей. Цього дня працівники бібліотеки підготували та провели багато різноманітних заходів для просвітницької роботи з користувачами бібліотеки.
Для учнів 27 школи 2-Б класу відбувся еко-тур «Стежками європейських країн», на якому діти ознайомилися як цю проблему вирішують в країнах Європи і що для цього треба робити, ознайомилися з літературою на книжковій виставці «Закони на захисті природи». Протягом дня читачі мали можливість здійснити веб-бібліографічний серфінг «Екологія та ми». Діти ознайомлювалися з багатьма сайтами, присвяченими глобальній екологічній проблемі.
Ми сподіваємося, що теперишнє покоління дбайливише буде відноситись до цієї проблеми.


10.05.2018 Віктор 0

ТОП користувачівksankaВікторzoomGromesLeycenterofinteractionecologia077БиблиотекарьkaidachsoniaМариша